Sezako s.r.o. – profesionální čištění kanalizace

Kontaktujte odborníka na likvidace odpadů

Poskytujeme komplexní služby a poradenství v oblasti nakládání s odpady. Provádíme monitorování a čištění kanalizace, frézování kořenů, disponujeme mobilními odlučovači ropných látek, kalů a tuků a sacími bagry. Zajišťujeme tlakové zkoušky kanalizace a provádíme likvidace odpadů, vše po celé ČR.

  • Machkova 587/42
  • Hradec Králové - Třebeš
  • 500 11
  • mapa

Kontaktní osoby

  • Jan Mrňka
  • vedoucí střediska pro oblast Východní Čechy
  • Telefon: +420 733 795 586

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Čištění a monitorování kanalizací

S přispěním zkušeností a špičkové techniky, která se mnohdy výrazně technicky odlišuje od standardních strojů, jsme schopni zaměřit se na čištění kanalizace i na speciální práce v oboru, které jsou mimo možnosti naší konkurence.

Monitorování a čištění odpadů a kanalizace provádíme u kanalizačního potrubí od nejmenších průměrů až po velkoprofilovou kanalizaci. Samozřejmostí jsou pro nás profesionální výstupy monitorování s možným návrhem oprav. Opravy kanalizace provádíme bezvýkopovou technologií lokálních vložek.

Ekologická likvidace odpadů

Nabízíme vám také služby v oblasti likvidace odpadů. Sacími bagry jsme schopni odsát a převézt téměř jakýkoli odpad, který je možné sáním naložit. Nabízíme komplexní návrh řešení na likvidaci odpadů i s jejich uložením na vlastních skladovacích plochách.

Jsme jediná firma na českém trhu, která disponuje speciálními mobilními odlučovači ropných látek, tuků a kalů. Tyto stroje jsou z důvodu snížení nákladů našimi zákazníky vyhledávány.

Dále provádíme tlakové zkoušky kanalizace, vodovodů, jímek a nádrží našimi specializovanými NDT pracovníky. Naše nabízené služby tímto zdaleka nekončí, snažíme se pohotově reagovat na potřeby zákazníků. Naším cílem je kvalitně odvedená práce podle požadavků zákazníka.

Služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole